U bent hier: Exposanten

Rassen

Naam Hal Ring Tijdstip
AFFENPINSCHER 5 20 zaterdag 09:30-15:30
AFGHAANSE WINDHOND 3 16 zondag 10:00-15:30
AIDI 5 17B zaterdag 14:00-14:30
AIREDALE TERRIER 6 25 zondag 09:30-14:00
AKITA 1 1 zaterdag 09:00-15:30
ALASKAN MALAMUTE 1 2 zaterdag 09:00-15:30
ALPENLAENDISCHE DACHSBRACKE 2 11 zaterdag 10:00-15:30
AMERICAN AKITA 1 1 zaterdag 09:00-15:30
AMERICAN COCKER 1 3B zondag 13:00-15:30
AMERICAN FOXHOUND 2 11 zaterdag 10:00-15:30
AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER 1 4 zondag 13:00-15:30
AMERICAN WATER SPANIEL 1 3B zondag 13:00-15:30
ANGLO-FRANCAIS DE PETITE VENERIE 2 11 zaterdag 10:00-15:30
APPENZELLER SENNENHUND 5 19 zaterdag 09:30-15:30
ARIEGOIS 2 11 zaterdag 10:00-15:30
AUSTRALAIN STUMPY TAIL CATTLE DOG 5 23 zondag 09:30-15:30
AUSTRALIAN CATTLE DOG 5 23 zondag 09:30-15:30
AUSTRALIAN SHEPHERD 5 23 zondag 09:30-15:30
AUSTRALIAN SILKY TERRIER 6 26 zondag 09:30-14:00
AUSTRALIAN TERRIER 6 26 zondag 09:30-14:00
AZAWAKH 3 13 + 14 zondag 10:00-15:30
BARBET 1 3A zondag 09:30-12:00
BASENJI 1 2 zaterdag 09:00-15:30
BASSET ARTESIEN NORMAND 2 11 zaterdag 10:00-15:30
BASSET BLEU DE GASCOGNE 2 11 zaterdag 10:00-15:30
BASSET d'ARTOIS 2 11 zaterdag 10:00-15:30
BASSET FAUVE DE BRETAGNE 2 11 zaterdag 10:00-15:30
BASSET HOUND 2 11 zaterdag 10:00-15:30
BAYRISCHER GEBIRGSSCHWEISSHUND 2 11 zaterdag 10:00-15:30
BEAGLE 2 11 zaterdag 10:00-15:30
BEAGLE HARRIER 2 11 zaterdag 10:00-15:30
BEARDED COLLIE 6 22B zondag 13:30-15:30
BEDLINGTON TERRIER 6 25 zondag 09:30-14:00
BERGER BLANC SUISSE (ZWITSERSE WITTE HERDER) 5 21 zondag 10:00-15:30
BERGER DE BEAUCE (BEAUCERON) 5 19A zondag 10:00-13:00
BERGER DE BRIE (BRIARD) 2 11 zondag 10:00-15:30
BERGER DES PYRENEES 5 21 zondag 10:00-15:30
BERGER PICARD 5 19A zondag 10:00-13:00
BERNER SENNENHUND 5 19 zaterdag 09:30-15:30
BICHON A POIL FRISE (KRULHARIG LEEUWTJE) 3 14 zaterdag 09:00-15:30
BICHON HAVANAIS 3 14 zaterdag 09:00-15:30
BILLY 2 11 zaterdag 10:00-15:30
BLACK AND TAN COONHOUND 2 11 zaterdag 10:00-15:30
BOLOGNESE 3 14 zaterdag 09:00-15:30
BORDER COLLIE 2 12 zondag 09:30-15:30
BORDER TERRIER 6 25 zondag 09:30-14:00
BOSANSKI OSTRODLAKI GONIC-BARAK (RUWHAAR / POIL DUR) 2 11 zaterdag 10:00-15:30
BOSTON TERRIER 3 13 zaterdag 09:30-15:30
BOULEDOQUE FRANCAIS 2 8 zaterdag 09:30-15:30
BOUVIER DES ARDENNES 5 19A zondag 10:00-13:00
BOUVIER DES FLANDRES / VLAAMSE KOEHOND 5 19A zondag 10:00-13:00
BRACCO ITALIANO 2 9 zondag 09:30-15:30
BRAQUE D'AUVERGNE 2 9 zondag 09:30-15:30
BRAQUE DE L'ARIEGE 2 9 zondag 09:30-15:30
BRAQUE DU BOURBONNAIS 2 9 zondag 09:30-15:30
BRAQUE DUPUY 2 9 zondag 09:30-15:30
BRAQUE FRANCAIS TYPE GASCOGNE 2 9 zondag 09:30-15:30
BRAQUE FRANCAIS TYPE PYRENEES 2 9 zondag 09:30-15:30
BRAQUE SAINT GERMAIN 2 9 zondag 09:30-15:30
BRIQUET GRIFFON VENDEEN 2 11 zaterdag 10:00-15:30
BROHOLMER 5 17A zaterdag 09:00-14:00
BULL TERRIER 6 28 zondag 09:30-14:00
BULL TERRIER (MINIATUUR) 6 28 zondag 09:30-12:00
BULLDOG 1 4 zaterdag 09:30-15:30
BULLMASTIFF 5 18 zaterdag 09:30-15:30
CA DE BESTIAR 5 19B zondag 13:30-15:30
CAIRN TERRIER 6 27 zondag 09:30-14:00
CANAAN DOG 1 2 zaterdag 09:00-15:30
CANE CORSO ITALIANO 5 17A zaterdag 09:00-14:00
CANE DA PASTORE MAREMMANO-ABRUZZESE 5 19B zondag 13:30-15:30
CANE DE PASTORE BERGAMASCO 5 19B zondag 13:30-15:30
CANICHE - POEDEL 3 16 zaterdag 09:30-15:30
CAO DA SERRA DA ESTRELA 5 21 zaterdag 09:30-15:30
CAO DA SERRA DE AIRES 5 19B zondag 13:30-15:30
CAO DE AGUA PORTUGUES 1 3A zondag 09:30-12:00
CAO DE CASTRO LABOREIRO 5 17B zaterdag 14:00-14:30
CAO FILA DE SAO MIGUEL 5 17A zaterdag 09:00-14:00
CAVALIER KING CHARLES SPANIEL 2 10 zaterdag 09:30-15:30
CESKOSLOVENSKY VLCAK 5 18 + 20 zondag 09:30-15:30
CESKY FOUSEK 2 9 zondag 09:30-15:30
CESKY TERRIER 6 27 zondag 09:30-14:00
CHART POLSKI 3 13 + 14 zondag 10:00-15:30
CHESAPEAKE BAY RETRIEVER 1 3B zondag 13:00-15:30
CHIEN d'ARTOIS 2 11 zaterdag 10:00-15:30
CHIEN DE MONTAGNE DES PYRENEES 5 21 zaterdag 09:30-15:30
CHIEN DE SAINT HUBERT (BLOODHOUND) 2 11 zaterdag 10:00-15:30
CHIHUAHUA 3 13 zaterdag 09:30-15:30
CHIN ( JAPANSE SPANIEL / EPAGNEUL JAPONAIS) 3 15 zaterdag 09:30-14:00
CHINESE CRESTED DOG 3 14 zaterdag 09:00-15:30
CHOW CHOW 1 3 zaterdag 09:00-15:30
CIMMARRON URUGUAYO 5 17B zaterdag 14:00-14:30
CIOBANESC ROMANESC CARPATIN 5 19B zondag 13:30-15:30
CIOBANESC ROMANIESC MIORITIC 5 19B zondag 13:30-15:30
CIRNECO DELL'ETNA 1 5B zaterdag 09:15-09:30
CLUMBER SPANIEL 2 10 zondag 10:00-15:30
COBAN KOEPEGI (CHIEN BERGER d'ANATOLIE) 5 17B zaterdag 14:00-14:30
COLLIE 6 22A zondag 10:00-12:00
COTON DE TULEAR 2 9 zaterdag 09:30-15:30
CURLY-COATED RETRIEVER 1 3A zondag 09:30-12:00
DALMATINAC 2 12 zaterdag 10:00-15:30
DANDIE DINMONT 6 27 zondag 09:30-14:00
DANSK SWEDISH FARMDOG 5 17B zaterdag 14:00-14:30
DEERHOUND 3 16 zondag 10:00-15:30
DEUTSCHE BRACKE 2 11 zaterdag 10:00-15:30
DEUTSCHE DOGGE 5 22 zaterdag 10:00-15:30
DEUTSCHE PINSCHER 5 20 zaterdag 09:30-15:30
DEUTSCHER BOXER 5 17A zaterdag 09:00-14:00
DEUTSCHER JAGDTERRIER 6 25 zondag 09:30-14:00
DEUTSCHER KLEINSPITZ 1 3 zaterdag 09:00-15:30
DEUTSCHER KURZHAARIGER VORSTEHHUND (KORTHAAR / POIL COURT) 2 9 zondag 09:30-15:30
DEUTSCHER SCHAEFERHUND (KORTHAAR / POIL COURT) 5 18 + 20 zondag 09:30-12:30
DEUTSCHER SCHAEFERHUND (LANGHAAR / POIL LONG) 5 18 + 20 zondag 09:30-15:30
DEUTSCHER WACHTELHUND 2 10 zondag 10:00-15:30
DEUTSCHER ZWERGSPITZ 1 3 zaterdag 09:00-15:30
DO/KHY TIBETAN MASTIFF 2 7 zaterdag 14:30-15:30
DOBERMANN 5 23A zaterdag 09:30-12:00
DOGO ARGENTINO 5 17A zaterdag 09:00-14:00
DOGO CANARIO 5 17A zaterdag 09:00-14:00
DOGUE DE BORDEAUX 5 21 zaterdag 09:30-15:30
DRAHTHAARIGER DEUTSCHER VORSTEHHUND (RUWHAAR / POIL DUR) 2 9 zondag 09:30-15:30
DRENTSCHE PATRIJSHOND 2 9 zondag 09:30-15:30
DREVER 2 11 zaterdag 10:00-15:30
DROTZORU MAGYAR VIZSLA(RUWHAAR / POIL DUR) 2 9 zondag 09:30-15:30
DUNKER 2 11 zaterdag 10:00-15:30
ENGLISH COCKER SPANIEL 2 10 zondag 10:00-15:30
ENGLISH FOXHOUND 2 11 zaterdag 10:00-15:30
ENGLISH POINTER 2 8 +7 zondag 10:00-15:30
ENGLISH SETTER 2 8 +7 zondag 10:00-15:30
ENGLISH SPRINGER SPANIEL 2 10 zondag 10:00-15:30
ENGLISH TOY TERRIER 6 26 zondag 09:30-14:00
ENTLEBUCHER SENNENHUND 5 19 zaterdag 09:30-15:30
EPAGNEUL BLEU DE PICARDIE 2 9 zondag 09:30-15:30
EPAGNEUL BRETON 2 9 zondag 09:30-15:30
EPAGNEUL FRANCAIS 2 9 zondag 09:30-15:30
EPAGNEUL NAIN CONTINENTAL - PHALENE / NACHTVLINDERHONDJE 3 15 zaterdag 09:30-14:00
EPAGNEUL NAIN CONTINENTAL / VLINDERHONDJE 3 15 zaterdag 09:30-14:00
EPAGNEUL PICARD 2 9 zondag 09:30-15:30
EPAGNEULDE POND AUDEMER 2 9 zondag 09:30-15:30
ERDELYI KOPO 2 11 zaterdag 10:00-15:30
EURASIER 1 3 zaterdag 09:00-15:30
European TOP TERRIER SHOW 6 25 zaterdag 10:00-15:30
European TOP TERRIER SHOW 6 27 zaterdag 10:00-15:30
European TOP TERRIER SHOW 6 28 zaterdag 10:00-15:30
European TOP TERRIER SHOW 6 26 zaterdag 10:00-15:30
FIELD SPANIEL 2 10 zondag 10:00-15:30
FILA BRASILEIRO 5 17A zaterdag 09:00-14:00
FLAT-COATED RETRIEVER 1 3A zondag 09:30-12:00
FOX TERRIER 6 26 zondag 09:30-14:00
FRANCAIS BLANC ET NOIR 2 11 zaterdag 10:00-15:30
FRANCAIS BLANC ET ORANGE 2 11 zaterdag 10:00-15:30
FRANCAIS TRICOLORE 2 11 zaterdag 10:00-15:30
GALGO ESPANOL 3 13 + 14 zondag 10:00-15:30
GAMMEL DANSK HONSEHUND 2 9 zondag 09:30-15:30
GLEN OF IMAAL TERRIER 6 27 zondag 09:30-14:00
GOLDEN RETRIEVER 1 1 zondag 09:30-15:30
GONCZY POLSKY 2 11 zaterdag 10:00-15:30
GORDON SETTER 2 8 +7 zondag 10:00-15:30
GOS D'ATURA CATALA 5 19B zondag 13:30-15:30
GRAND ANGLO-FRANCAIS BLANC ET NOIR 2 11 zaterdag 10:00-15:30
GRAND ANGLO-FRANCAIS BLANC ET ORANGE 2 11 zaterdag 10:00-15:30
GRAND ANGLO-FRANCAIS TRICOLORE 2 11 zaterdag 10:00-15:30
GRAND BASSET GRIFFON VENDEEN 2 11 zaterdag 10:00-15:30
GRAND BLEU DE GASCOGNE 2 11 zaterdag 10:00-15:30
GRAND GASCON SAINTONGEOIS 2 11 zaterdag 10:00-15:30
GRAND GRIFFON VENDEEN 2 11 zaterdag 10:00-15:30
GREYHOUND 3 15 zondag 10:00-15:30
GRIFFON A POIL LAINEUX 2 9 zondag 09:30-15:30
GRIFFON BELGE (BELGISCH GRIFFONNETJE) 3 15 zaterdag 09:30-14:00
GRIFFON BLEU DE GASCOGNE 2 11 zaterdag 10:00-15:30
GRIFFON BRUXELLOIS (BRUSSELS GRIFFONNETJE) 3 15 zaterdag 09:30-14:00
GRIFFON D'ARRET A POIL DUR (KORTHALS) 2 9 zondag 09:30-15:30
GRIFFON FAUVE DE BRETAGNE 2 11 zaterdag 10:00-15:30
GRIFFON NIVERNAIS 2 11 zaterdag 10:00-15:30
GROENENDAEL 4 17 zondag 10:00-15:30
GRONLANDSHUND 1 2 zaterdag 09:00-15:30
GROSSER MUNSTERLANDER VORSTEHUND 2 9 zondag 09:30-15:30
GROSSER SCHWEIZER SENNENHUND 5 19 zaterdag 09:30-15:30
GROSSPITZ 1 3 zaterdag 09:00-15:30
HALDENSTOVARE 2 11 zaterdag 10:00-15:30
HANNOVER'SCHER SCHWEISSHUND 2 11 zaterdag 10:00-15:30
HARRIER 2 11 zaterdag 10:00-15:30
HELLINIKOS ICHNILATIS 2 11 zaterdag 10:00-15:30
HOKKAIDO 1 1 zaterdag 09:00-15:30
HOLLANDSE HERDERSHOND 5 21 zondag 10:00-15:30
HOLLANDSE SMOUSHOND 5 17B zaterdag 14:00-14:30
HOVAWART 5 17B zaterdag 14:00-14:30
HRVATSKI OVCAR 5 18 + 20 zondag 09:30-15:30
HYGENHUND 2 11 zaterdag 10:00-15:30
IOUJNOROUSSKAIA OVTCHARKA 5 18 + 20 zondag 09:30-15:30
IRISH RED AND WHITE SETTER 2 8 +7 zondag 10:00-15:30
IRISH RED SETTER 2 8 +7 zondag 10:00-15:30
IRISH SOFT COATED WHEATEN TERRIER 6 25 zondag 09:30-14:00
IRISH TERRIER 6 25 zondag 09:30-14:00
IRISH WATER SPANIEL 2 10 zondag 10:00-15:30
IRISH WOLFHOUND 3 16 zondag 10:00-15:30
ISLANDSK FAREHOND (ISLAND HUND)-(ISLENKUR FJARHUNDUR) 1 2 zaterdag 09:00-15:30
ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC 2 11 zaterdag 10:00-15:30
JACK RUSSELL TERRIER 6 27 zondag 09:30-14:00
JAMTHUND 1 2 zaterdag 09:00-15:30
JUGOSLAVENSKI TROBOJNI GONIC 2 11 zaterdag 10:00-15:30
JUNIOR & SENOIR HANDLING COMPETITION 1 5D zaterdag 12:30-15:30
JUNIOR AND SENOIR HANDLING COMPETITION 1 5 zondag 10:00-15:00
KAI 1 1 zaterdag 09:00-15:30
KARJALANKARHUKOIRA/KARELISCHER BARENHUND 1 2 zaterdag 09:00-15:30
KAVKAZSKAIA OVTCHARKA 5 24 zaterdag 09:30-15:30
KELPIE 5 23 zondag 09:30-15:30
KERRY BLUE TERRIER 6 25 zondag 09:30-14:00
KING CHARLES SPANIEL 2 10 zaterdag 09:30-15:30
KISHU 1 1 zaterdag 09:00-15:30
KLEINER MUNSTERLANDER VORSTEHHUND (HEIDEL WACHTEL) 2 9 zondag 09:30-15:30
KOKMMONDOR 5 18 + 20 zondag 09:30-15:30
KOOIKERHONDJE 2 10 zondag 10:00-15:30
KOREA JINDO DOG 1 2 zaterdag 09:00-15:30
KRASKI OVCAR 5 24 zaterdag 09:30-15:30
KROMFOHRLANDER 3 15 zaterdag 09:30-14:00
KUVASZ 5 18 + 20 zondag 09:30-15:30
LABRADOR RETRIEVER 1 2 zondag 09:30-15:30
LAGOTTO ROMAGNOLO 1 3A zondag 09:30-12:00
LAKELAND TERRIER 6 26 zondag 09:30-14:00
LAKENSE / LAEKENOIS 4 17 zondag 10:00-15:30
LANCASTER HEELER 5 19B zondag 13:30-15:30
LANDSEER E.K.T. (E.C.T.) 5 23B zaterdag 13:00-15:30
LANGHAARIGER DEUTSCHER VORSTEHHUND (LANGHAAR / POIL LONG) 2 9 zondag 09:30-15:30
LAPINPOROKORA 1 2 zaterdag 09:00-15:30
LEONBERGER 5 18 zaterdag 09:30-15:30
LHASA APSO 2 7 zaterdag 09:30-14:30
MAGYAR AGAR 3 13 + 14 zondag 10:00-15:30
MALTESE (BICHON MALTAIS / MALTESER) 3 14 zaterdag 09:00-15:30
MANCHESER TERRIER 6 25 zondag 09:30-14:00
MASTIFF 5 18 zaterdag 09:30-15:30
MASTIN DE LOS PIRENEOS 5 17A zaterdag 09:00-14:00
MASTIN ESPAGNOL 5 17A zaterdag 09:00-14:00
MASTINO NAPOLETANO 5 17A zaterdag 09:00-14:00
MECHELAAR / MALINOIS 4 17 zondag 10:00-15:30
MITTELSPITZ 1 3 zaterdag 09:00-15:30
MUDI 5 18 + 20 zondag 09:30-15:30
NEWFOUNDLAND 5 23B zaterdag 13:00-15:30
NIHON SUPITTSU (SPITZ JAPONAIS) 1 1 zaterdag 09:00-15:30
NIHON TERIA 6 27 zondag 09:30-14:00
NORBOTTENSPETS 1 2 zaterdag 09:00-15:30
NORFOLK TERRIER 6 27 zondag 09:30-14:00
NORKS BUHUND 1 2 zaterdag 09:00-15:30
NORSK ELGHUND GRA 1 2 zaterdag 09:00-15:30
NORSK LUNDEHUND 1 2 zaterdag 09:00-15:30
NORWICH TERRIER 6 27 zondag 09:30-14:00
NOVA SCOTIA DUCK TOLLING RETRIEVER 1 3B zondag 13:00-15:30
OGAR POLSKI 2 11 zaterdag 10:00-15:30
OLD ENGLISH SHEEPDOG (BOBTAIL) 5 19B zondag 13:30-15:30
OSTERREICHERISCHER PINSCHER 5 20 zaterdag 09:30-15:30
OSTERREICHISCHER GLATTHAARIGE BRACKE (BRANDLBRACKE) 2 11 zaterdag 10:00-15:30
OTTERHOUND 2 11 zaterdag 10:00-15:30
PARSON RUSSELL TERRIER 6 25 zondag 09:30-14:00
PEKINGESE 3 13 zaterdag 09:30-15:30
PERDIGUERO DE BURGOS 2 9 zondag 09:30-15:30
PERDIGUERO PORTUGUES 2 9 zondag 09:30-15:30
PERRO DE AGUA ESPANOL 1 3A zondag 09:30-12:00
PERRO DOGO MALLORQUIN 5 17A zaterdag 09:00-14:00
PERRO SIN PELO DEL PERU 1 1 zaterdag 09:00-15:30
PETIT BASSET GRIFFON VENDEEN 2 11 zaterdag 10:00-15:30
PETIT BLEU DE GASCOGNE 2 11 zaterdag 10:00-15:30
PETIT BRABANCON (KLEIN BRABANDERTJE) 3 15 zaterdag 09:30-14:00
PETIT CHIEN LION (LEEUWHONDJE) 2 9 zaterdag 09:30-15:30
PETIT GASCON SAINTONGEOIS 2 11 zaterdag 10:00-15:30
PHARAOH HOUND 1 5A zaterdag 09:00-09:15
PICCOLO LEVRIERO ITALIANO 3 16 zondag 10:00-15:30
PLANINSKY GONIC 2 11 zaterdag 10:00-15:30
PODENCO ANDALUZ 1 5B zaterdag 09:15-09:30
PODENCO CANARIO 1 5B zaterdag 09:15-09:30
PODENCO IBICENCO 1 5B zaterdag 09:15-09:30
PODENCO PORTUGUES 1 5B zaterdag 09:15-09:30
POITEVIN 2 11 zaterdag 10:00-15:30
POLSKI OWCZAREK NIZINNY 5 18 + 20 zondag 09:30-15:30
POLSKI OWCZAREK PODHALANSKI (TATRA) 5 18 + 20 zondag 09:30-15:30
PORCELAINE 2 11 zaterdag 10:00-15:30
POSAVSKI GONIC 2 11 zaterdag 10:00-15:30
PUDELPOINTER 2 9 zondag 09:30-15:30
PUG (MOPS-CARLIN) 2 9 zaterdag 09:30-15:30
PULI 5 18 + 20 zondag 09:30-15:30
PUMI 5 18 + 20 zondag 09:30-15:30
RAFEIRO DO ALENTEJO 2 9 zondag 09:30-15:30
RHODESIAN RIDGEBACK 2 12 zaterdag 10:00-15:30
RIESENSCHNAUZER 5 20 zaterdag 09:30-15:30
ROTTWEILER 5 24 zaterdag 09:30-15:30
ROVIDSZORU MAGYAR VIZSLA(KORTHAAR / POIL COURT) 2 9 zondag 09:30-15:30
RUSSKAYA PSOVAYA BORZAYA (BARZOI) 3 13 + 14 zondag 10:00-15:30
RUSSKIY TOY 2 9 zaterdag 09:30-15:30
RUSSKO-EVROPEISKAIA LAIKA 1 2 zaterdag 09:00-15:30
SAARLOOS WOLFHOND 5 19B zondag 13:30-15:30
SABUESO ESPANOL 2 11 zaterdag 10:00-15:30
SALUKI 3 13 + 14 zondag 10:00-15:30
SAMOIEDSKAIA SABAKA (SAMOJEED) 1 3 zaterdag 09:00-15:30
SARPLANINAC 5 17B zaterdag 14:00-14:30
SCHAPENDOES 5 19B zondag 13:30-15:30
SCHEIZERISCHER NIEDERLAUFHUND 2 11 zaterdag 10:00-15:30
SCHILLERSTOVARE 2 11 zaterdag 10:00-15:30
SCHIPPERKE 5 21 zondag 10:00-15:30
SCHNAUZER 5 20 zaterdag 09:30-15:30
SCHWEIZER LAUFHUND 2 11 zaterdag 10:00-15:30
SCOTTISH TERRIER 6 27 zondag 09:30-14:00
SEALYHAM TERRIER 6 27 zondag 09:30-14:00
SEGUGIO ITALIANO A PELO FORTE 2 11 zaterdag 10:00-15:30
SEGUGIO ITALIANO A PELO RASO 2 11 zaterdag 10:00-15:30
SERBSKI GONIC 2 11 zaterdag 10:00-15:30
SHAR PEI 1 4 zaterdag 09:30-15:30
SHETLAND SHEEPDOG 6 22B zondag 13:00-15:30
SHIBA 1 1 zaterdag 09:00-15:30
SHIH TZU 2 7 zaterdag 09:30-14:30
SHIKOKU 1 1 zaterdag 09:00-15:30
SIBERIAN HUSKY 1 5C zaterdag 10:00-12:00
SKYE TERRIER 6 27 zondag 09:30-14:00
SLOUGHI 3 13 + 14 zondag 10:00-15:30
SLOVENSKY CUVAC 5 18 + 20 zondag 09:30-15:30
SLOVENSKY HRUBOSRSTY STAVAC 2 9 zondag 09:30-15:30
SLOVENSKY KOPOV 2 11 zaterdag 10:00-15:30
SMALANDSSTOVARE 2 11 zaterdag 10:00-15:30
SPINONE ITALIANO 2 9 zondag 09:30-15:30
SREDNEASIAGTSIKAIA OVTCHARKA 5 24 zaterdag 09:30-15:30
STABYHOUN 2 9 zondag 09:30-15:30
STAFFORDSHIRE BULL TERRIER 1 4 zondag 09:30-12:00
ST-BERNHARDSHUND 5 21 zaterdag 09:30-15:30
STEIRISCHE RAUHHAARBRACKE 2 11 zaterdag 10:00-15:30
STICHELHARIGER DEUTSCHER VORSTEHUND 2 9 zondag 09:30-15:30
SUOMENAJOKOIRA 2 11 zaterdag 10:00-15:30
SUOMENLAPINKOIRA (FINSK LAPPHOUND) 1 2 zaterdag 09:00-15:30
SUOMENPYSTYKORVA/SPITZ FINLANDAIS 1 2 zaterdag 09:00-15:30
SUSSEX SPANIEL 2 10 zondag 10:00-15:30
SVENSK LAPPHUND 1 2 zaterdag 09:00-15:30
TAIWAN DOG 1 2 zaterdag 09:00-15:30
TCHIORNY TERRIER (ZWARTE TERRIER/TERRIER NOIR) 5 24 zaterdag 09:30-15:30
TECKEL / DACHHUND 1 6 zaterdag 09:30-15:30
TERRIER BRASILEIRO 6 25 zondag 09:30-14:00
TERVURENSE / TERVUEREN 4 17 zondag 10:00-15:30
THAI BANGKAEW DOG 1 2 zaterdag 09:00-15:30
THAI RIDGEBACK DOG 1 2 zaterdag 09:00-15:30
TIBETAN SPANIEL 2 7 zaterdag 09:30-14:30
TIBETAN TERRIER 2 7 zaterdag 09:30-14:30
TIROLER BRACKE 2 11 zaterdag 10:00-15:30
TORNJAK 5 17B zaterdag 14:00-14:30
TOSA 5 17A zaterdag 09:00-14:00
TURKISH KANGAL DOG 5 17B zaterdag 14:00-14:30
VASTGOTASPETS 1 2 zaterdag 09:00-15:30
VOLPINO ITALIANO 1 3 zaterdag 09:00-15:30
VOSTOCHNO-SIBIRSKAIA 1 2 zaterdag 09:00-15:30
WEIMARANER 2 9 zondag 09:30-15:30
WELSH CORGI CARDIGAN 5 23 zondag 09:30-15:30
WELSH CORGI PEMBROKE 5 23 zondag 09:30-15:30
WELSH SPRINGER SPANIEL 2 10 zondag 10:00-15:30
WELSH TERRIER 6 25 zondag 09:30-14:00
WEST HIGHLAND WHITE TERRIER 6 26 zondag 09:30-14:00
WESTFAELISCHE DACHSBRACKE 2 11 zaterdag 10:00-15:30
WETTERHOUN 2 10 zondag 10:00-15:30
WHIPPET 3 15 zondag 10:00-15:30
WOLFSPITZ (DEUTSCHE SPITZ) 1 3 zaterdag 09:00-15:30
XOLOITZQUINTLE (CHIEN NU MEXICAIN) 1 1 zaterdag 09:00-15:30
YORKSHIRE TERRIER 6 26 zondag 09:30-14:00
ZAPADNO-SIBIRSKAIA 1 2 zaterdag 09:00-15:30
ZWERGPINSCHER 5 20 zaterdag 09:30-15:30
ZWERGSCHNAUZER 5 20 zaterdag 09:30-15:30
  • Hondenvrienden
  • WOEF
  • Our Dogs
  • 123dog.net
  • Stad Kortrijk
  • FCI
  • KKUSH
  • KMSH
  • West Vlaams Federatie
  • WTV