U bent hier: Exposanten

Rassen

Naam Hal Ring Tijdstip
AFFENPINSCHER 5 20 zaterdag 10:00-12:00
AFGHAN HOUND 2 6 zondag 10:00-12:00
AIREDALE TERRIER 1 10 zondag 10:00-13:00
AKITA 6 28 zaterdag 10:00-13:00
ALASKAN MALAMUTE 6 27 zaterdag 10:00-12:00
AMERICAN AKITA 6 28 zaterdag 10:00-13:00
AMERICAN COCKER SPANIEL Any solid colour other than black 2 2 zondag 14:00-15:45
AMERICAN COCKER SPANIEL Black 2 2 zondag 14:00-15:45
AMERICAN COCKER SPANIEL Parti-colour 2 2 zondag 14:00-15:45
AMERICAN HAIRLESS TERRIER 1 9 zondag 10:00-12:30
AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER 2 4 zondag 09:00-14:00
AUSTRALIAN CATTLE DOG 5 15B zondag 13:00-15:30
AUSTRALIAN KELPIE 5 15B zondag 13:00-15:30
AUSTRALIAN SHEPHERD 5 21 zondag 12:00-15:15
AUSTRALIAN SILKY TERRIER 1 10 zondag 10:00-13:00
AUSTRALIAN STUMPY TAIL CATTLE DOG 5 15B zondag 13:00-15:30
AZAWAKH 2 5+8 zondag 10:00-13:00
BARBADO DA TERCEIRA 5 15B zondag 13:00-15:30
BASENJI 6 27 zaterdag 13:30-15:30
BASSET ARTESIEN NORMAND 5 16 zaterdag 11:00-12:00
BASSET FAUVE DE BRETAGNE 5 16 zaterdag 11:00-12:00
BASSET HOUND 5 16 zaterdag 14:00-15:30
BEAGLE 5 16 zaterdag 14:00-15:30
BEAGLE HARRIER 5 15B zaterdag 14:30-15:30
BEARDED COLLIE 5 21 zondag 09:30-11:00
BEDLINGTON TERRIER 1 9 zondag 10:00-12:30
BERGER BLANC SUISSE 5 15B zondag 13:00-15:30
BERGER DE BEAUCE 6 26B zondag 13:30-14:45
BERGER DE BRIE 5 20 zondag 10:00-13:00
BERGER DE PICARDIE 6 27B zondag 13:00-15:15
BERGER DES PYRENEES A FACE RASE 6 26A zondag 10:00-12:00
BERGER DES PYRENEES A POIL LONG 6 26A zondag 10:00-12:00
BERNER SENNENHUND 1 13 zaterdag 13:00-15:15
BICHON A POIL FRISE 2 1 zaterdag 10:00-12:00
BICHON HAVANAIS 2 1 zaterdag 10:00-12:00
BIEWER TERRIER 1 9 zondag 10:00-12:30
BILLY 5 15B zaterdag 14:30-15:30
BLACK AND TAN COONHOUND 5 15B zaterdag 14:30-15:30
BOLOGNESE 2 1 zaterdag 10:00-12:00
BORDER COLLIE 5 19 zondag 12:30-15:00
BORDER TERRIER 1 9 zondag 10:00-12:30
BOSTON TERRIER 2 2B zaterdag 12:30-16:00
BOULEDOGUE FRANCAIS Fauve, Bringé ou non, à  panachure moyenne ou envahissante (Caille) 2 1 zaterdag 13:30-15:30
BOULEDOGUE FRANCAIS Uniformement Couleur Fauve, Bringé ou non, ou avec panachures limitées. 2 1 zaterdag 13:30-15:30
BOUVIER DES ARDENNES 6 27B zondag 13:00-15:15
BOUVIER DES FLANDRES-VLAAMSE KOEHOND 5 16+17 zondag 14:00-15:30
BRACCO ITALIANO 1 13 zondag 10:00-13:00
BRAQUE D'AUVERGNE 1 13 zondag 10:00-13:00
BRAQUE DU BOURBONNAIS 1 13 zondag 10:00-13:00
BROHOLMER 5 22 zaterdag 10:00-12:00
BULL TERRIER 1 11A zondag 10:00-12:00
BULLDOG 5 24 zaterdag 13:00-14:30
BULLMASTIFF 5 17 zaterdag 13:30-15:15
CAIRN TERRIER 1 9 zondag 10:00-12:30
CANE CORSO ITALIANO 5 18B zaterdag 13:00-15:30
CANICHE MOYEN Blanc 2 3 zaterdag 13:00-15:30
CANICHE MOYEN Fauve 2 3 zaterdag 13:00-15:30
CANICHE MOYEN Gris 2 3 zaterdag 13:00-15:30
CANICHE MOYEN Marron 2 3 zaterdag 13:00-15:30
CANICHE MOYEN Noir 2 3 zaterdag 13:00-15:30
CANICHE NAIN Blanc 2 3 zaterdag 13:00-15:30
CANICHE NAIN Fauve 2 3 zaterdag 13:00-15:30
CANICHE NAIN Gris 2 3 zaterdag 13:00-15:30
CANICHE NAIN Marron 2 3 zaterdag 13:00-15:30
CANICHE NAIN Noir 2 3 zaterdag 13:00-15:30
CANICHE TOY Blanc 2 3 zaterdag 13:00-15:30
CAO DA SERRA DE AIRES 6 27B zondag 13:00-15:15
CAO DE AGUA PORTUGUES Pelo Rizado 2 2 zondag 14:00-15:45
CAVALIER KING CHARLES SPANIEL Black and Tan 2 4 zaterdag 13:30-15:30
CAVALIER KING CHARLES SPANIEL Blenheim 2 4 zaterdag 10:00-11:30
CAVALIER KING CHARLES SPANIEL Ruby 2 4 zaterdag 13:30-15:30
CAVALIER KING CHARLES SPANIEL Tricolour 2 4 zaterdag 10:00-11:30
CESKOSLOVENSKY VLCAK 6 25 zondag 13:30-15:00
CESKY FOUZEK 1 13 zondag 14:00-15:30
CHESAPEAKE BAY RETRIEVER 2 3 zondag 13:00-15:30
CHIEN DE BERGER BELGE Groenendael 5 18 zondag 10:00-11:30
CHIEN DE BERGER BELGE Laekenois 5 18 zondag 10:00-11:30
CHIEN DE BERGER BELGE Malinois 5 18 zondag 10:00-11:30
CHIEN DE BERGER BELGE Tervueren 5 18 zondag 13:00-15:00
CHIEN DE MONTAGNE DES PYRENEES 5 22 zaterdag 13:30-15:30
CHIEN DE SAINT HUBERT 5 16 zaterdag 11:00-12:00
CHIHUAHENO Langhaar 2 2A zaterdag 09:30-12:30
CHIHUAHENO Pelo Corto 2 2A zaterdag 09:30-12:30
CHIN 2 5 zaterdag 10:00-11:30
CHINESE CRESTED DOG A Poil Vaporeux et Houpette 2 2B zaterdag 12:30-16:00
CHINESE CRESTED DOG Nu 2 2B zaterdag 12:30-16:00
CHOW CHOW 6 27 zaterdag 13:30-15:30
CLUMBER SPANIEL 2 2 zondag 10:00-13:00
COBAN KOPEGI 5 22 zaterdag 10:00-12:00
COLLIE ROUGH 5 22 zondag 10:00-13:00
COLLIE SMOOTH 5 22 zondag 10:00-13:00
COTON DE TULEAR 2 2B zaterdag 12:30-16:00
CURLY COATED RETRIEVER 2 2 zondag 10:00-13:00
DACHSHUNDS Kurzhaar 2 6 zaterdag 10:00-13:00
DACHSHUNDS Langhaar 2 6 zaterdag 10:00-13:00
DACHSHUNDS Rauhaar 2 6 zaterdag 10:00-13:00
DALMATINAC 5 15A zaterdag 10:00-13:30
DANDIE DINMONT TERRIER 1 12 zondag 10:00-13:30
DEERHOUND 2 5+8 zondag 10:00-13:00
DEUTSCH DRAHTHAAR 1 13 zondag 10:00-13:00
DEUTSCH KURZHAAR 1 13 zondag 10:00-13:00
DEUTSCH LANGHAAR 1 13 zondag 14:00-15:30
DEUTSCHE DOGGE Blauw 1 14B zaterdag 13:00-15:15
DEUTSCHE DOGGE Gefleckt 1 14B zaterdag 13:00-15:15
DEUTSCHE DOGGE Gelb 1 14B zaterdag 11:00-12:00
DEUTSCHE DOGGE Gestromt 1 14B zaterdag 11:00-12:00
DEUTSCHE DOGGE Schwarz 1 14B zaterdag 13:00-15:15
DEUTSCHER BOXER Gelb 1 14B zaterdag 10:00-12:00
DEUTSCHER BOXER Gestromt 1 14B zaterdag 10:00-12:00
DEUTSCHER PINSCHER Einfarbig: Hirschrot uns alle rot 5 20 zaterdag 10:00-12:00
DEUTSCHER PINSCHER Schwarzrot 5 20 zaterdag 10:00-12:00
DEUTSCHER SCHAFERHUND Langstockhaar 5 16+17 zondag 09:30-13:30
DEUTSCHER SCHAFERHUND Stockhaar 5 16+17 zondag 09:30-13:30
DOBERMANN Braun mit rostrotem Brand 5 21 zaterdag 10:00-12:00
DOBERMANN Schwarz mit rostrotem Brand 5 21 zaterdag 10:00-12:00
DOGO ARGENTINO 5 18B zaterdag 13:00-15:30
DOGO CANARIO 5 22 zaterdag 10:00-12:00
DOGUE DE BORDEAUX 5 17 zaterdag 11:00-12:00
DO-KHYI 5 19B zaterdag 13:15-15:30
DRENTSE PATRIJSHOND 1 13 zondag 14:00-15:30
DROTZORU MAGYAR VIZSLA 1 13 zondag 10:00-13:00
ENGLISH COCKER SPANIEL Particolours (Bicolours,Tricolours,Roans) 2 1 zondag 13:30-15:45
ENGLISH COCKER SPANIEL Solid colours 2 1 zondag 13:30-15:45
ENGLISH POINTER 1 14 zondag 11:00-12:00
ENGLISH SETTER 1 14 zondag 11:00-12:00
ENGLISH SPRINGER SPANIEL 2 2 zondag 10:00-13:00
ENTLEBUCHER SENNENHUND 1 13 zaterdag 13:00-15:15
EPAGNEUL BLEU DE PICARDIE 1 13 zondag 14:00-15:30
EPAGNEUL BRETON 1 13 zondag 14:00-15:30
EPAGNEUL FRANCAIS 1 13 zondag 14:00-15:30
EPAGNEUL NAIN CONTINENTAL Papillon 2 5 zaterdag 10:00-11:30
EPAGNEUL NAIN CONTINENTAL Phalène 2 5 zaterdag 10:00-11:30
EPAGNEUL PICARD 1 13 zondag 14:00-15:30
EURASIER 6 27 zaterdag 13:30-15:30
FIELD SPANIEL 2 2 zondag 10:00-13:00
FLAT COATED RETRIEVER 2 2 zondag 10:00-13:00
FOX TERRIER SMOOTH 1 12 zondag 10:00-13:30
FOX TERRIER WIRE 1 12 zondag 10:00-13:30
GOLDEN RETRIEVER Reuen 2 3 zondag 10:00-12:00
GOLDEN RETRIEVER TEVEN 2 3 zondag 13:00-15:30
GORDON SETTER 1 14 zondag 11:00-12:00
GOS D'ATURA CATALA-PERRO DE PASTOR CATALAN 6 27B zondag 13:00-15:15
GRAND BASSET GRIFFON VENDEEN 5 16 zaterdag 11:00-12:00
GRAND CANICHE Blanc 2 3 zaterdag 10:00-12:00
GRAND CANICHE Fauve 2 3 zaterdag 10:00-12:00
GRAND CANICHE Gris 2 3 zaterdag 10:00-12:00
GRAND CANICHE Marron 2 3 zaterdag 10:00-12:00
GRAND CANICHE Noir 2 3 zaterdag 10:00-12:00
GREYHOUND 2 7 zondag 09:30-12:00
GRIFFON BELGE 2 7B zaterdag 13:30-15:30
GRIFFON BRUXELLOIS 2 7B zaterdag 13:30-15:30
GRONLANDSHUND 6 25A zaterdag 10:00-12:00
GROSSER SCHWEIZER SENNENHUND 1 13 zaterdag 13:00-15:15
HOLLANDSE HERDERSHOND Korthaar 6 26A zondag 10:00-12:00
HOLLANDSE HERDERSHOND Langhaar 6 26A zondag 10:00-12:00
HOLLANDSE HERDERSHOND Ruwhaar 6 26A zondag 10:00-12:00
HOVAWART Schwarzmarken 5 22 zaterdag 13:30-15:30
HRVATSKI OVCAR 6 25 zondag 13:30-15:00
IOUJNOROUSSKAIA OVTCHARKA 6 25 zondag 13:30-15:00
IRISH GLEN OF IMAAL TERRIER 1 9 zondag 10:00-12:30
IRISH RED AND WHITE SETTER 1 14 zondag 13:30-15:30
IRISH RED SETTER 1 14 zondag 13:30-15:30
IRISH SOFT COATED WHEATEN TERRIER 1 10 zondag 10:00-13:00
IRISH TERRIER 1 9 zondag 10:00-12:30
IRISH WOLFHOUND 2 5+8 zondag 10:00-13:00
ISLESKUR FJARHUNDUR 6 25A zaterdag 10:00-12:00
JACK RUSSELL TERRIER 1 12 zondag 10:00-13:30
KANINCHEN-DACHSHUND Kurzhaar 2 6 zaterdag 14:00-15:30
KANINCHEN-DACHSHUND Langhaar 2 6 zaterdag 14:00-15:30
KANINCHEN-DACHSHUND Rauhhaar 2 6 zaterdag 14:00-15:30
KAVKAZSKAIA OVTCHARKA 5 22 zaterdag 13:30-15:30
KERRY BLUE TERRIER 1 10 zondag 10:00-13:00
KLEINER MUNSTERLANDER 1 13 zondag 14:00-15:30
KLEINSPITZ Altfarben (Braun oder Schwarz) 6 26B zaterdag 13:30-15:30
KLEINSPITZ Neufarben 6 26B zaterdag 13:30-15:30
KLEINSPITZ Weiss 6 26B zaterdag 13:30-15:30
KOOIKERHONDJE 2 2 zondag 14:00-15:45
KUVASZ 6 25 zondag 13:30-15:00
LABRADOR RETRIEVER 2 1 zondag 10:00-12:30
LAGOTTO ROMAGNOLO 2 2 zondag 14:00-15:45
LANDSEER EURO KONTINENTAL TYP 5 22 zaterdag 13:30-15:30
LEONBERGER 5 21 zaterdag 13:00-15:30
LHASSA APSO 2 7A zaterdag 10:00-12:30
MALTESE 2 7B zaterdag 13:30-15:30
MASTIFF 5 17 zaterdag 13:30-15:15
MASTIN ESPANOL 5 18B zaterdag 13:00-15:30
MASTINO NAPOLETANO 5 22 zaterdag 10:00-12:00
MINIATURE AMERICAN SHEPPERD 5 15B zondag 13:00-15:30
MINIATURE BULL TERRIER 1 11A zondag 10:00-12:00
MITTELSPITZ Altfarben 6 26B zaterdag 13:30-15:30
MITTELSPITZ Neufarben 6 26B zaterdag 13:30-15:30
MITTELSPITZ Weiss 6 26B zaterdag 13:30-15:30
NEDERLANDSE SCHAPENDOES 6 27B zondag 13:00-15:30
NEWFOUNDLAND Black 5 19B zaterdag 13:15-15:30
NIHON SUPITTSU 6 25A zaterdag 10:00-12:00
NORFOLK TERRIER 1 10 zondag 10:00-13:00
NORWICH TERRIER 1 10 zondag 10:00-13:00
NOVA SCOTIA DUCK TOLLING RETRIEVER 2 2 zondag 10:00-13:00
OLD ENGLISH SHEEPDOG BOBTAIL 5 21 zondag 09:30-11:00
PARSON RUSSELL TERRIER 1 12 zondag 10:00-13:30
PEKINGESE 2 7B zaterdag 13:30-15:30
PERRO DE AGUA ESPAGNOL 2 2 zondag 14:00-15:45
PETIT BASSET GRIFFON VENDEEN 5 16 zaterdag 14:00-15:30
PETIT BLEU DE GASCOGNE 5 15B zaterdag 14:30-15:30
PETIT BRABANCON 2 7B zaterdag 13:30-15:30
PETIT CHIEN LION 2 1 zaterdag 10:00-12:00
PHARAOH HOUND 6 25A zaterdag 10:00-12:00
PICCOLO LEVRIERO ITALIANO 2 7 zondag 09:30-12:00
PODENCO IBICENCO Pelo liso 6 25A zaterdag 10:00-12:00
PODENGO PORTUGUES Pelo aspero Mediano 6 25A zaterdag 10:00-12:00
POLSKI OWCZAREK NIZINNY 6 27B zondag 13:00-15:15
POLSKI OWCZAREK PODHALANSKI 6 27B zondag 13:00-15:15
POSAVSKI GONIC 5 15B zaterdag 14:30-15:30
PUG Black 2 5 zaterdag 13:30-15:30
PUG Other Colors 2 5 zaterdag 13:30-15:30
PULI Blanc perle 6 25 zondag 13:30-15:00
RHODESIAN RIDGEBACK 5 15A zaterdag 10:00-13:30
RIESENSCHNAUZER Schwarz 5 20 zaterdag 10:00-12:00
ROTTWEILER 5 23A zaterdag 10:00-13:00
ROVIDSZORU MAGYAR VIZSLA 1 13 zondag 10:00-13:00
RUSSKAYA PSOVAYA BORZAIA 2 5+8 zondag 10:00-13:00
RUSSKIY TOY Longhaired 2 2B zaterdag 12:30-16:00
RUSSKIY TOY Smooth Haired 2 2B zaterdag 12:30-16:00
SAARLOOS WOLFHOND 6 27B zondag 13:00-15:15
SALUKI Poil 2 6 zondag 13:30-15:00
SAMOIEDSKAIA SABAKA 6 26A zaterdag 10:00-11:30
SCHIPPERKE 5 16+17 zondag 09:30-13:30
SCHNAUZER Pfeffersaltz 5 20 zaterdag 13:00-15:30
SCHNAUZER Schwarz 5 20 zaterdag 13:00-15:30
SCHWEIZERISCHER NIEDERLAUFHUND Berner niederlaufhund 5 15B zaterdag 14:30-15:30
SCOTTISH TERRIER 1 12 zondag 10:00-13:30
SEALYHAM TERRIER 1 9 zondag 10:00-12:30
SHAR PEI 5 19A zaterdag 10:00-11:30
SHETLAND SHEEPDOG 5 15A zondag 10:00-12:00
SHIBA 6 28 zaterdag 14:00-15:30
SHIH TZU 2 7A zaterdag 10:00-12:30
SIBERIAN HUSKY 6 27 zaterdag 10:00-12:00
SILKEN WINDHOUND STANDARD SILKEN WINDSPRITE 2 7 zondag 09:30-12:00
SKYE TERRIER 1 12 zondag 10:00-13:30
SLOVENSKI HRUBOSRSTY STAVAC OHAR 1 13 zondag 14:00-15:30
SLOVENSKY CUVAC 6 25 zondag 13:30-15:00
SREDNEASIATSKAIA OVTCHARKA 5 22 zaterdag 13:30-15:30
ST. BERNHARDSHUND-BERNHARDINER Kurzhaarig 5 19A zaterdag 10:00-11:30
ST. BERNHARDSHUND-BERNHARDINER Langhaarig 5 19A zaterdag 10:00-11:30
STABYHOUN 1 13 zondag 14:00-15:30
STAFFORDSHIRE BULL TERRIER 2 4 zondag 09:00-14:00
SUOMENLAPINKOIRA 6 25A zaterdag 10:00-12:00
SUSSEX SPANIEL 2 2 zondag 10:00-13:00
TCHIORNY TERRIER 5 22 zaterdag 10:00-12:00
THAI RIDGEBACK DOG 6 25A zaterdag 10:00-12:00
TIBETAN SPANIEL 2 7A zaterdag 10:00-12:30
TIBETAN TERRIER 2 7A zaterdag 10:00-12:30
TOSA 5 18B zaterdag 13:00-15:30
VASTGOTASPETS 6 25A zaterdag 10:00-12:00
VOSTOTCHNO SIBIRSKAIA LAIKA 6 25A zaterdag 10:00-12:00
WEIMARANER Kurzhaarig 1 13 zondag 10:00-13:00
WEIMARANER Langhaarig 1 13 zondag 10:00-13:00
WELSH CORGI CARDIGAN 6 27B zondag 13:00-15:30
WELSH CORGI PEMBROKE 6 27B zondag 13:00-15:30
WELSH SPRINGER SPANIEL 2 2 zondag 10:00-13:00
WELSH TERRIER 1 9 zondag 10:00-12:30
WEST HIGHLAND WHITE TERRIER 1 10 zondag 10:00-13:00
WHIPPET 2 7 zondag 09:30-12:00
WOLFSPITZ 6 26B zaterdag 13:30-15:30
YORKSHIRE TERRIER 1 11B zondag 12:00-13:00
ZWERG-DACHSHUND Kurzhaar 2 6 zaterdag 10:00-13:00
ZWERG-DACHSHUND Langhaar 2 6 zaterdag 10:00-13:00
ZWERG-DACHSHUND Rauhhaar 2 6 zaterdag 10:00-13:00
ZWERGPINSCHER Einfarbig Hirshrot und alle rot 5 20 zaterdag 10:00-12:00
ZWERGPINSCHER Schwarzrot 5 20 zaterdag 10:00-12:00
ZWERGSCHNAUZER Pfeffersaltz 5 20 zaterdag 13:00-15:30
ZWERGSCHNAUZER Schwarz 5 20 zaterdag 13:00-15:30
ZWERGSCHNAUZER Schwarzsilber 5 20 zaterdag 13:00-15:30
ZWERGSCHNAUZER Weiss 5 20 zaterdag 13:00-15:30
ZWERGSPITZ (Pommerians) 6 25B zaterdag 13:30-15:00
  • Hondenvrienden
  • WOEF
  • Our Dogs
  • 123dog.net
  • Stad Kortrijk
  • FCI
  • KKUSH
  • KMSH
  • West Vlaams Federatie
  • WTV